OHFW ДЕНЬ 3. Показ ROUSSIN by Sofia Rousinovich

OHFW ДЕНЬ 3. Показ ROUSSIN by Sofia Rousinovich

20 червня у Maristella Sea Line відбувся третій, завершальний день Odessa Holiday Fashion Week. Свої колекції представили: ROUSSIN by Sofia Rousinovich, Ivan FOTESKO, Liya Hmara, Людмила Кисленко, RITO. 

Фото: Віктор Примаченко

ROUSSIN by Sofia RousinovichУсе, що народжується під цією маркою, несе певний сенс і має свою неповторну історію. Мода – це не лише мистецтво, це ще й наука. Будь-які інновації ROUSSIN прагне накласти на одяг, щоб отримати цікаві та несподівані рішення. Такі експерименти є однією з рушійних сил, які допомагають Софії створювати ексклюзивні речі.

IVAN FOTESKO. Молодий дизайнер, який вже встиг підкорити не лише Одесу. Його речі створені для людей, які крокують у ногу з часом, знають, чого хочуть, і мають мету в житті. Свої роботи дизайнер створює у стилі casual. Casual – це мода без правил, тут кожна людина – самобутня, а отже, гардероб формує від власного світовідчуття. Колекції бренду IVAN FOTESKO – свідчення того, що не слід боятися експериментувати, адже одяг має доповнювати і підкреслювати індивідуальність. Іван сміливо поєднує непоєднуване, при цьому не втрачаючи гармонії кольорів, фактур та образу в цілому.

Liya Hmara. Лію Хмару завжди захоплювали візуальні 3D-ефекти: переходи, тунелі, в яких нема ні початку, ні кінця. Шлях, який має продовження, але фінал його – не очевидний. Аби підтримати ідею подорожі у просторі, якнайкраще підійшли “стільники” – спосіб плетення, що став уже фірмовою знахідкою бренду Liya Hmara. Натхнення – простір, час, Льюїс Керрол. Матеріали – бавовна, неопрен, органза, віскоза, люрекс.

Людмила Кисленко. У колекції весна-літо 2017 “Прогулянка в небеса!” представлено невагомі тендітні батистові сукні, від кокетливо коротеньких до вишукано довгих; напівпрозорі сарафани з мусліну; тканини, що буквально дихають разом із тілом… Усе це створює дуже романтичний і легкий жіночий образ, обожнюваний дизайнеркою Людмилою Кисленко. Вона впевнена – природні відтінки підкреслюють гармонію, цілісність і натхнення жінки, дарують їй красу.

RITO. Універсальність, комфорт і трошки іронії – риси, що характерні для круїзних колекцій трикотажного бренду RITO. Дизайнери пропонують жакардові та смугасті джемпери, летючі шовкові сукні, бомбери та класичні плащі. Ці звичні речі виглядають по-новому завдяки сміливому коктейлю з кольорів, малюнка та декору.

Дата: 22.06.2017
Источник: fashionweek.ua
© 2010-2016 Sofia Roussin - украинский бренд одежды. Все права защищены
Сделано в студии mc design.